Provádíme:

Broušení pod chrom na centerlesu, broušení a leštění kovu, omílání kovů, odmašťování ultrazvukem, broušení, leštění pod chrom, leštění nerezi, hliníku, mosazi, bronzu, alpaky a jiných materiálů, jemné broušení, matovaní a doleštení do vysokého lesku.


Renovace kovových částí (včetně stažení starých povrchových úprav), povrchové úpravy a leštění starožitných a uměleckých předmětů, povrchová úprava, leštění a renovace dílů pro automobily a veterány

Zajišťujeme:

chromování hliníku, niklování, zinkování, nikl - satén, chrom - satén, běžně do délky 1.8 m, avšak pomosazení, chromování do 2.5 m délky, titanování do 0,6 m délky,
chromování, niklování a saténování zinkových odlitků

Výroba

Námi vyráběný sortiment

Jsme tradiční český výrobce (od roku 1994) nábytkového a stavebního kování, úchytek, madel a dalších prvků. Dodavatel nábytkového kování do obchodní sítě Globus i Hornbach prostřednictvím firmy ARMET (1996 - 2009). Renovujeme starožitné a umělecké předměty, díly historických vozidel úpravou povrchu a leštěním.

Internetový prodej (e-shop) námi vyráběného sortimentu, kde koupíte nábytkové úchytky i ohýbané, madla a koule ke dveřím bezpečnostní kování... Skvělé ceny.